بارسا امپراطوره!!!!

 


شکایتی که توسط باشگاه بارسلونا علیه ژوزه مورینیو، سرمربی سابق رئال مادرید در خصوص انگشت فرو کردن در چشم تیتو ویلانووا، کمک مربی وقت این باشگاه تنظیم و مدعی توهین در ملأعام شده، اکنون به دادگاه رسیده است.هنگام درگیری در دور برگشت رقابت‌های سوپرجام اسپانیا در 17 آگوست 2011 در نیوکمپ، سرمربی وقت رئال مادرید انگشتش را در چشم تیتو ویلانووا فرو کرد و او هم در پاسخ ضربه‌ای به پشت گردن مورینیو زد.


مورینیو و ویلانووا به ترتیب با محرومیت در دو و یک مسابقه محکوم شدند؛ هرچند هیچ ‌یک به دلیل عفو آنخل ماریا ویار، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا این محرومیت را در واقع تجربه نکردند.


در فوریه 2012 شکایتی علیه ژوزه مورینیو و رئال مادرید تنظیم شد و به دادگاه شماره 7 مجیستریت بارسلونا تحویل داده شد. در این شکایت آمده است: این درگیری یک توهین در ملأعام بوده است.در صورتی که مورینیو گناهکار شناخته شود، ممکن است به پرداخت جریمه‌ای برابر با 30 روز دستمزدش محکوم شود. با در نظر گرفتن دستمزد سرمربی پرتغالی در رئال این مبلغ می‌تواند یک میلیون یورو باشد.


[ دوشنبه 10 تیر‌ماه سال 1392 ] [ 12:19 ب.ظ ] [ مهشید ]

درباره وبلاگ

مهشید... یه دخی که دو تا آرزوی مهم داره... یکیش این که خعلی دوس داره پسر باشه و از دختر بودن بدش میاد اونیکی هم اینه که لیونل مسی رو از نزدیک ببینه و بغلش کنه..
آرشیو مطالب
امکانات وب

messi0011

david villa

david villa

بروزترین اخبار ورزشی

تیم«B»، تیم جوانان، تیم بانوان و...
کلیک کنید

مسی و نیمار

نیمار

  • ایران
  • معنوی
  • mouse code

    کد ماوس

    کد موس بارسا : تک کد